Medlemmer af profilrådet

Oversigt over medlemmerne i profilrådet på Sønderlandsskolen.

Formand

Hanne Kirkegaard Toft
Tlf.: 30 16 36 61
E-mail: hanne@toft.info

Næstformand

Mette Quistgaard
E-mail: mettequistgaard@gmail.com

Forældrerepræsentant

Anne Hald Ladegaard
Tlf.: 40 14 66 35
E-mail: Annehl81@gmail.com

Forældrerepræsentant

Frank Bay Werge
Tlf.: 60 13 96 95
E-mail: frank.werge79@gmail.com

Forældrerepræsentant

Ghassan Abrahem Rahmi
Tlf.: 42 15 52 47
E-mail: ghassan.rahmi@gmail.com

Forældrerepræsentant

Lene von Seelen
Tlf.: 51 39 59 48
E-mail: lvs@mail.dk

Forældrerepræsentant

Vicki Stride Pedersen
Tlf.: 22 62 26 17
E-mail: vickipedersen78@yahoo.dk

Skoleleder

Rasmus Højlund Sørensen
Tlf.: 96 11 59 21
E-mail: rhs@holstebro.dk

Afdelingsleder - indskoling

Mai-Brit Bach Martinussen
Tlf.: 28 26 13 97
E-mail: maibrit.bach.martinussen@holstebro.dk

Afdelingsleder - mellemtrin

Henrik Hagensen
Mobil: 61 66 67 75
E-mail: henrik.hagensen@holstebro.dk

Afdelingsleder - overbygning

Henrik Sterner
Tlf.: 51 83 81 49
E-mail: henrik.sterner@holstebro.dk

Afdelingsleder SFO

Klaus Hendriksen
Mobil: 23 81 01 93
E-mail: klaus.hendriksen@holstebro.dk

Medarbejderrepr.

Hanne Illum
Tlf. 20 97 59 09
E-mail: hann2581@hkcloud.dk

Medarbejderrepr.

Jette Juul Nielsen
Tlf.: 20 93 49 11
E-mail: jett2992@hkcloud.dk

Udpeget fra erhvervslivet

Lis Raabjerg Kruse
Tlf.: 27 13 48 53
E-mail: lisraabjergkruse@gmail.com

Formand for elevrådet

Frederikke Baggesgaard
Tlf.: 29 73 25 98
E-mail: fred852u@hkcloud.dk

Næstformand i elevrådet

Lucas Lauridsen
Tlf.: 61 78 81 12
E-mail: luca6857@hkcloud.dk