Kontakt og åbningstider

Her finder du kontaktoplysninger på ledelsen, det administrative personale og SFO.

Nørre Boulevard Skolen

Nørre Boulevard 57
7500 Holstebro

Kontakt

Tlf.: 9611 5970
E-mail: nr.boulevard.skolen@holstebro.dk

EAN-nr.: 579 800 462 1509

CVR.: 2918 9927

SFO

Kontakt

Tlf.: 9611 5980

Åbningstider - morgen

Mandag - fredag: 6.00 - 8.00

Åbningstider - eftermiddag

Mandag: 13.20 - 17.00

Tirsdag: 14.10 - 17.00

Onsdag: 14.10 - 17.00

Torsdag: 13.20 - 17.00

Fredag: 13.20 - 16.00

EAN-nr.: 579 800 462 1509

Administrativt personale

Skolesekretær

Ditte Haislund Koppetsch
Tlf.: 9611 5974
E-mail: ditte.haislund.koppetsch@holstebro.dk

Skolesekretær

Gitte Moeskjær
Tlf.: 9611 5972
E-mail: gitte.moeskjaer@holstebro.dk

Teknisk personale

Teknisk serviceleder

Finn Højland
Tlf.: 9611 5975
E-mail: finn.hoejland@holstebro.dk

Ledelse

Skoleleder

Carsten Baun
Tlf.: 9611 5971
Mobil: 2489 3675
E-mail: carsten.baun@holstebro.dk

Afdelingsleder indskolingen

Vibeke Borum Kjærgaard
Tlf.: 9611 5978
E-mail: Vibeke.Borum.Kjaergaard@holstebro.dk

Afdelingsleder mellemtrinnet

Henrik Boye Christensen
Tlf.: 9611 5976
E-mail: henrik.boye.christensen@holstebro.dk

Afdelingsleder udskolingen

Kirsten Garsdal Hedeby
Tlf.: 9611 5977
E-mail: Kirsten.Garsdal.Hedeby@holstebro.dk

SFO-leder

Mads Pahuus
Tlf.: 9611 5981
E-mail: mads.pahuus@holstebro.dk

keyboard_arrow_up